Kontakt

                                                                                                                                                                                                                

Systemy Transportu Bliskiego 

Panda Sp. z o.o.  

 

 ul. Glinki 144

85-861 Bydgoszcz

NIP: 554 023 36 67

REGON:001319057       

Sekretariat: panda@panda.pl

tel.:

+48 52 370 71 12

+48 52 311 18 51

 

Serwis:

serwis@panda.pl

+48 693 627 140 

 

 

 

Uprzejmie informujemy, że kontaktując się z naszymi pracownikami lub przez

formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami  obowiązującymi od 25 maja 2018 roku (RODO). 

       





Katarzyna Ciesielska 

Dyrektor Operacyjny 

katarzyna.ciesielska@panda.pl

tel.: +48 603 975 777    

Dział handlowy


Radosław Bzdel 

urządzenia i wyceny

radoslaw.bzdel@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 21

 

Agata Nowak

urządzenia i wyceny

agata.nowak@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 24

 

Zuzanna Bazyk

urządzenia i wyceny

zuzanna.bazyk@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 24


Tomasz Kubera

urządzenia i wyceny

tomasz.kubera@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 24

 

 


 


 

 

                                              

Dział techniczny

 

 Paweł Wiśniewski

projektowanie elektryczne

pawel.wisniewski@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 17

 

Sylwia Chlebosz

admnistracja

sylwia.chlebosz@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 17


Mariusz Mosiej 

zaopatrzenie techniczne

mariusz.mosiej@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 18

 

Wojciech Juchniak

produkcja

wojciech.juchniak@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 18




 

 


 

 



 

                                                                      



Wiadomość do
Imię i Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wyślij kopię wiadomości także do mnie
Treść wiadomości: