Kontakt

                                                                                                                                                                                                                

Systemy Transportu Bliskiego 

Panda Sp. z o.o.  



 ul. Glinki 144

85-861 Bydgoszcz

NIP: 554 023 36 67

REGON:001319057   


Sekretariat: panda@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 10

tel.: +48 52 370 71 11



Serwis:

serwis@panda.pl


tel.: +48 693 627 140 

tel.: +48 52 370 71 17

 

 

                          

Dział sprzedaży i marketingu


Katarzyna Ciesielska

kierownik  działu sprzedaży i marketingu

katarzyna.ciesielska@panda.pl

tel.: + 48 52 370 71 21


Karolina Borowik

nowe urządzenia i wyceny

karolina.borowik@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 21

 

Patrycja Kotarska

części zamienne i wyceny

patrycja.kotarska@panda.pl

 tel.: +48 52 370 71 24


Agata Nowak

nowe urządzenia i wyceny

agata.nowak@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 24

 


 

                                              

Dział techniczny


Paweł Wiśniewski

projektowanie układów elektrycznych

pawel.wisniewski@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 17

 

Mariusz Mosiej 

zaopatrzenie techniczne

mariusz.mosiej@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 18


Mateusz Pawlaczyk

dokumentacje i modernizacje

mateusz.pawlaczyk@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 17


Wojciech Baumgart

Mistrz Produkcji

wojciech.baumgart@panda.pl

tel.: +48 52 370 71 17

                                                                         



Wiadomość do
Imię i Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wyślij kopię wiadomości także do mnie
Treść wiadomości: